Piłkarska reprezentacja chłopców z naszej szkoły zakwalifikowała się do Wojewódzkiego Finału. Awans do najlepszej ósemki szkolnych reprezentacji w województwie dało drugie miejsce w ostatniej rundzie turnieju półfinałowego.

Druga runda Wojewódzkiego Półfinału została rozegrana na boisku Siódemki. Nasza ekipa w pierwszej potyczce pokonała reprezentację SP1 w Wysokiem Mazowieckiem 5:3, w drugim meczu uległa SP3 w Zambrowie 3:4. Wcześniej Siódemka pokonała Dziesiątkę 3:0.

Tym samym turniej wygrała szkoła z Zambrowa przed nasza ekipą, drużyną z Zambrowa i łomżyńską Dziesiątką. Zarówno zambrowianie, jak i chłopcy z Siódemki wystąpią w Wojewódzkim Finale, który odbędzie się wiosną przyszłego roku. Jesienny bilans meczów naszych piłkarzy przedstawia się niezwykle imponująco. Nasza reprezentacja wygrała 10 meczów, przegrywając tylko 1. Jeszcze lepiej przedstawia się bilans bramkowy: 41 zdobytych goli przy 7 straconych. Piłkarzom gratulujemy i życzymy udanego występu w Wojewódzkim Finale. Nasza drużyna to: Kamil Dobrowolski, Kamil Karwowski, Wiktor Świderski, Julian Narewski, Kacper Baczewski, Bartosz Janicki, Szymon Jaworowski, Oliwier Świderski, Jakub Trawiński, Artur Żołnierowicz (opiekun). 

Kamil Konopka