Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży zwraca się z ogromną prośbą do Rodziców o wsparcie akcji i wspólny z dziećmi i nauczycielami udział w niej. Razem pokażmy dzieciom, co znaczy być człowiekiem. Jeśli nie możecie Państwo być tego dnia z nami w Giełczynie, prosimy o zezwolenie dzieciom na samodzielny udział w akcji i zaopatrzenie ich w dowolnie ustaloną kwotę pieniędzy, które będą datkiem podczas zbiórki.  Podczas transportu, trwania akcji oraz powrotu, dzieci będą pod stałą opieką naszych nauczycieli (jak na  wycieczce). Nie musicie martwić się o swoją formę—bieg to w tym przypadku pojęcie umowne. Można truchtać albo nawet spacerować na całkowicie dowolnym dystansie. Można nawet nie biec, najważniejsze by wspomóc Adama finansowo—bez tego nie będzie mógł nabyć bardzo drogich lekarstw.

W celu zapewnienia odpowiedniej liczby miejsc w autokarach prosimy o potwierdzenie  udziału w akcji  swoim podpisem i zwrot wypełnionego kuponu (jeśli dzieci jeszcze nie otrzymały kuponów, można je odebrać od wychowawcy klasy) do nauczycieli WF (uczniowie klas 4—6) lub wychowawców (uczniowie klas 0—3). Zbiórka 9 października pod szkołą o  11.00.  Planowany powrót do szkoły ok.13.30 - 14.00

Kamil Konopka