Dwa medale przywieźli z Wojewódzkiego Półfinału Sztafetowych Biegów Przełajowych nasi biegacze.

Rywalizacja w Nowogrodzie odbyła się z udziałem około trzydziestu reprezentacji zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Dziewczęta były bezkonkurencyjne zajmując pierwsze miejsce, zaś chłopcy ukończyli zmagania na trzeciej pozycji. To kolejny już raz z rzędu, kiedy z wojewódzkiego półfinału wracamy z medalami. Dziewczęta wystartowały w składzie: Monika Marcińczyk, Dominika Cekała, Lena Sęk, Wiktoria Szewczyk, Maja Polkowska, Martyna Karcz, Maja Cyndzas, Maria Domańska, Weronika Szymańska, Amelia Borusiewicz.

Zespół chłopców natomiast to: Wiktor Modzelewski, Krzysztof Szałkowski, Wiktor Kisiel, Wiktor Korotkiewicz, Oliwier Świderski, Igor Podstolski, Szymon Jaworowski, Mikołaj Kuskowski, Iwo Grzech, Wiktor Kosowski, Dawid Okurowski, Kuba Trawiński. Medale z Nowogrodu są przepustką do udziału w Wojewódzkim Finale, który już wkrótce odbędzie się w Augustowie. Gratulujemy i powodzenia w finale!

 

Kamil Konopka