Korzystając z zimowej aury uczniowie klasy 5a pod opieką p. Katarzyny i Artura Żołnierowicz wybrała się na lodowisko. Zabawa była przednia. Bywało różnie, ale liczyły się chęci. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to trzymając się bandy. Można powiedzieć, że uczniowie radzili sobie wspaniale i nikogo nie zostawili na lodzie. Chłopcy służyli pomocnym ramieniem dziewczynom i na odwrót. Mając całe lodowisko do dyspozycji, można było tworzyć różne ciekawe układy. Mimo bolących kolan i kostek zabawa była niepowtarzalna. Jazda na łyżwach to świetny sposób na spędzenie czasu, mogącego przynieść nam wiele radości. Po takiej wyprawie apetyty na aktywność fizyczną na pewno będą większe.

Tekst i foto: Katarzyna Żołnierowicz