Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Z pewnością zastanawiacie się Państwo nad wyborem pierwszej szkoły dla swoich pociech. A może Siódemka? Tak, na pewno Siódemka! Nie ma się nad czym zastanawiać! To u nas Wasze dzieci będą bezpieczne i szczęśliwe. O poziomie nauczania nawet nie trzeba wspominać – jest znany od lat. W tym roku przyjmujemy także dzieci spoza rejonu, więc najlepiej zdecydować się wcześniej. Jeśli nie jesteście Państwo jeszcze przekonani – zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły. Przyjdźcie Państwo do nas wraz z dziećmi 28 lutego 2017 r. o godz.17.00.

 

Program uroczystości:

  • spotkanie z dyrekcją szkoły, nauczycielami i uczniami,
  • zapoznanie się z ofertą edukacyjną placówki,
  • występy artystyczne uczniów oraz zwiedzanie szkoły

Zapraszamy serdecznie. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w Siódemce. Gwarantujemy dobrą zabawę.