Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Arlekin, zebra, pokemon, pirat, dama dworu, grecki filozof, chomik i wielu innych, jeszcze bardziej różnorodnych bohaterów, bawiło się podczas balu karnawałowego w Siódemce. Diodowe oświetlenie w rękach, pulsujące światłem elementy odzieży, a nawet lasery w butach – to tylko niektóre wyposażenie uczestników zabawy. Było bardzo kolorowo, błyszcząco i nastrojowo – tak, jak na balu być powinno. Największy problem dotyczył chyba nauczycieli, którzy nierzadko mieli sporo kłopotu ze zwróceniem się po imieniu do uczniów – niektórzy byli nie do poznania w swoich przebraniach. Ostatecznie jednak „identyfikacja” się powiodła i udało się wyłonić najpiękniej przebranych uczniów. Wszyscy oni zostali nagrodzeni okolicznościowymi dyplomami. Bal był też okazją do charytatywnej zbiórki na rzecz zwierząt. Uczniowie i nauczyciele zebrali karmę, zabawki oraz „psie przybory”, które zostaną przekazane na rzecz łomżyńskiego schroniska. Wśród darczyńców rozlosowano nagrody za pamięć o czworonożnych przyjaciołach.

Kamil Konopka