Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Uczniowie klasy 1a uczestniczyli w zajęciach przygotowanych i poprowadzonych przez rodzica uczennicy tej klasy - Panią Anetę Boguniecką pt. „Zdrowy styl życia”. Tematyka zajęć dotyczy realizowanego w klasach pierwszych programu profilaktycznego „Nie pal przy mnie, proszę”, którego celem jest m.in. promowanie zdrowego stylu życia, przekazanie informacji o konsekwencjach palenia tytoniu, rozwijanie psychospołecznych umiejętności życiowych uczniów umożliwiających radzenie sobie z problemami życia codziennego i samorealizacją, wykształcenie postawy obrony przed biernym paleniem. Uczniowie rozwiązywali wspólnie krzyżówkę dotyczącą zdrowego odżywiania. Prowadząca przypomniała wszystkim jakie produkty są zdrowe dla naszego organizmu , a jakie nie na podstawie piramidy żywieniowej. Najwięcej emocji dzieci wzbudziło wspólne przygotowanie „zdrowych  kanapek”. Smakowały wybornie.

Joanna Jaroszewicz