Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Już po raz ósmy nasza Siódemka została laureatem X Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Św. Antoni z Padwy – płomienne serce, płomienne życie”. Finał konkursu odbył się w  sobotę 04.03.2017r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży. W kategorii wiedzy III miejsce uzyskała drużyna składzie: Maksymilian Kucharski –- kl.VIe, Jakub Wleciał – kl.VId i Dawid Tyborowski - kl.VIa. Należy zaznaczyć, że Maksymilian był ubiegłorocznym laureatem tego konkursu (zajął 1 miejsce). Gratulujemy mu podwójnie. 20 stycznia został przeprowadzony etap szkolny w kategorii wiedzy (opiekun Iwona Sienicka). Wzięły w nim udział 62 osoby z klas V- VI.

Komisja w składzie: p. Iwona Sienicka i p. Małgorzata Górska przedstawiła wyniki:                                                                            

I miejsce: Maksymilian Kucharski - kl.VIe, Jakub Wleciał - kl.VId 

II miejsce: Dawid Tyborowski – kl.VIa, Dominika Cekała – kl.VIe

III miejsce: Aleksandra Sierzputowska – kl.VIc, Kamila Popkowska - kl.Va

 

Wyróżnienia otrzymali:

Mateusz Napiórkowski -kl.VId

Krzysztof Makaruk – kl.Va

Zuzanna Kulas – kl.Vb

Bartosz Narewski – kl.Vd

Bartosz Rupacz – kl.Vd

 

Iwona Sienicka