Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Za nami Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej. Jury w składzie: p. wicedyrektor Urszula Wieczorek, p. Elżbieta Filipek i p. Bożena Zawadzka wyłoniło laureatów:

I miejsce: Mateusz Konik kl. III a

II miejsce: Katarzyna Głębocka kl. III b

III miejsce: Maja Aleksandra Dobrzyńska kl. II a

 

W kategorii klas zerowych I miejsce zdobyła Natalia Leszczyńska kl. 0 b.

Wyróżnienia zdobyli:

- Julia Tymińska kl. III d

- Nikodem Gąsiewski kl. III b

W przerwie na obrady jury odbył się występ Szkolnego zespołu wokalno – instrumentalnego „WIOLINEK”, który prowadzi p. Ewa Budryk. Zespół powstał w tym roku. Jego głównym celem jest wspólne muzykowanie rodziców i dzieci. Każdy, kto lubi śpiewać, gra lub chce nauczyć się gry na keyboardzie, gitarze, flecie, miło spędzić czas w wesołej gromadce może przyłączyć się do „WIOLINKA”. Spotkania są w piątki od 16.15 do 17.00 w sali 32 . Zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków!

Ewa Budryk