Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

W Sokółce odbył się finał wojewódzki Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", w którym uczniowie naszej szkoły  w składzie: Mateusz Bagiński, Michał Biedrzycki, Jakub Firmuga, Jakub Lis, Filip Marszał, Mateusz Mościcki, Kacper Piórkowski, Adam Puławski,Szymon Szlesiński i Jakub Żołnierowicz  prowadzeni przez  trenera Jerzego Szlesińskiego zajęli drugie miejsce. Zmagania o wygraną toczyły się do ostatniego meczu, w którym zawodnicy  z Zambrowa okazali się nieco lepsi. Ogromną przeszkodą w forsowaniu naszej bramki był  Mateusz Mościcki, który został uznany za najlepszego bramkarza w turnieju. Naszym sportowcom zabrakło bardzo niewiele, aby zagrać na Stadionie Narodowym. Jednak niedosyt jest również potrzebny, aby marzyć i dążyć do wygranej. Gratulujemy!

Elżbieta Filipek