Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Tradycyjnie gradem medali sypnęło w Mońkach podczas XIX Międzynarodowych Wiosennych Biegów Ulicznych. Tego dnia w Mońkach mieliśmy jednak do czynienia nie tylko z gardem krążków, ale również tym paskudnym o tej porze roku opadem. Poza tym padał też śnieg, deszcz, a co kilkanaście minut świeciło także wiosenne słońce. W tych zmiennych warunkach udało nam się pokazać dobrą formę sportową. Najlepiej z naszych uczniów, których w rywalizacji wzięło udział 30, spisali się zwycięzcy swoich kategorii wiekowych: Kacper Czyż (2b), Martyna Karcz (3a), Kuba Firmuga (3a) i Lena Sęk (5b).

Było też kilka pozycji tuż za podium i kilka innych w dekorowanej pierwszej szóstce. Nasz absolwent – Wiktor Świderski (aktualnie uczeń PG1), którego „po starej znajomości” zabraliśmy na zawody, dostosował się do naszego wysokiego poziomu i także stanął na podium zdobywając brązowy medal. Gratulujemy wszystkim. Kolejny raz powalczymy o medale w Międzynarodowym Biegu Wilka w Grajewie.  

Kamil Konopka