Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Złoty medal Mistrzostw Łomży w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt wywalczyła nasza reprezentacja. Dziewczęta w walce o Wojewódzki Półfinał wystąpiły w składzie: Monika Marcińczyk, Maja Cyndzas, Maria Domańska, Dominika Cekała, Lena Sęk i Amelia Borusiewicz. Nasz ekipa triumfowała pewnie i z dużą przewagą nad kolejnymi zespołami (SP7 - 1209pkt., SP10 – 1091pkt., SP9 – 954pkt., SP5 – 758pkt., SP4 – 511pkt.).Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajęła Lena Sęk (292pkt.), a druga była Monika Marcińczyk (279pkt.). Podium uzupełniła reprezentantka Dziesiątki - Alicja Przeździecka (248pkt.). Jako mistrzynie Łomży nasze dziewczęta zakwalifikowały się do Wojewódzkiego Półfinału, który rozegrany zostanie 10 maja.

 

W kategorii chłopców nasza ekipa w składzie: Oliwier Świderski, Szymon Jaworowski, Wiktor Modzelewski, Wiktor Kosowski, Iwo Grzech i Kacper Jagielski, zdobyła brązowy medal. Zwyciężyła Dziewiątka przed Dwójką.

Kamil Konopka