Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

8 maja odbył się  szkolny etap konkursu „Super Czytelnik Klas II”. Wzięło w nim udział 15 uczniów ze wszystkich klas drugich. Uczestnicy konkursu czytali wylosowane fragmenty książki Grzegorza Kasdepke „Co  to znaczy…”, a jury w składzie: Małgorzata Surowik, Urszula Przesław i Aneta Chojnowska oceniało poprawność czytanego tekstu, płynność, przestrzeganie znaków interpunkcyjnych, odpowiednia intonację i ogólny wyraz artystyczny. I miejsce zajęła Zuzanna Krawczyk z kl. IId, II miejsce – Daria Zengota z kl. IIc, a III miejsce - Lena Konert z kl. IIb. Wyróżnienia otrzymały dwie dziewczynki: Maja Dobrzyńska z kl.IIa i Magda Popielarczyk z kl.IIc. Uczennice, które zajęły I, II i III miejsce będą reprezentowały naszą szkołę w międzyszkolnym etapie konkursu, który odbędzie się 23 maja w SP2 w Łomży. Życzymy powodzenia!     

Urszula Przesław, Aneta Chojnowska

 

8 maja odbył się  szkolny etap konkursu „Super Czytelnik Klas II”. Wzięło w nim udział 15 uczniów ze wszystkich klas drugich. Uczestnicy konkursu czytali wylosowane fragmenty książki Grzegorza Kasdepke „Co  to znaczy…”, a jury w składzie: Małgorzata Surowik, Urszula Przesław i Aneta Chojnowska oceniało poprawność czytanego tekstu, płynność, przestrzeganie znaków interpunkcyjnych, odpowiednia intonację i ogólny wyraz artystyczny. I miejsce zajęła Zuzanna Krawczyk z kl. IId, II miejsce – Daria Zengota z kl. IIc, a III miejsce - Lena Konert z kl. IIb. Wyróżnienia otrzymały dwie dziewczynki: Maja Dobrzyńska z kl.IIa i Magda Popielarczyk z kl.IIc. Uczennice, które zajęły I, II i III miejsce będą reprezentowały naszą szkołę w międzyszkolnym etapie konkursu, który odbędzie się 23 maja w SP2 w Łomży. Życzymy powodzenia!     

Urszula Przesław, Aneta Chojnowska