Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

26 – osobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XIX Międzynarodowym Ulicznym Biegu Wilka zorganizowanym w Grajewie. Apetyt na medale, jak co roku, mieliśmy wielki. Nie obeszliśmy się jednak smakiem. Cała kiść krążków ze wszystkich kruszców zawisła na szyjach naszych zawodników. Gościnnie z naszą kadrą zaprezentował się w Grajewie uczeń Publicznego Gimnazjum nr 1 – Wiktor Świderski, który także stanął na podium (III miejsce). Wszyscy reprezentanci Siódemki spisali się świetnie zajmując najczęściej miejsca w pierwszej szóstce.

Wyróżnić należy jednak medalistów: Kacpra Czyża (I miejsce w biegu klas I),  Magdę Popielarczyk (II miejsce w biegu klas III),  Zuzię Ramotowską (II miejsce w biegu klas IV), Amelię Borusiewicz (II miejsce w biegu klas V), Konrada Białobrzewskiego (II miejsce w biegu klas IV), Monikę Marcińczyk (II miejsce w biegu klas VI), Zosię Chrapowicz (III miejsce w biegu klas IV), Mateusza Bagińskiego (III miejsce w biegu klas III), Lenę Sęk (III miejsce w biegu klas V). Nawet nie wprawieni w matematyce szybko obliczą, że zdobyliśmy w Grajewie 9 medali (+ dodatkowy dziesiąty Wiktora Świderskiego). Ponieważ mimo dużej frekwencji zawodników dało się zauważyć nasza obecność, już dziś otrzymaliśmy od burmistrza miasta specjalne zaproszenie na kolejny – jubileuszowy XX  Bieg Wilka. Za zaproszenie dziękujemy – stawimy się z pewnością.

Tekst i foto: Kamil Konopka