Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Na jakość, a nie na liczbę startujących w Mistrzostwach Łomży w ramach Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce Siódemka stawia od lat. Z powodu bardzo napiętego kalendarza startów, nie możemy rywalizować we wszystkich zawodach z jednakowym zaangażowaniem. Czasem trzeba nieco „odpuścić”. Nie znaczy to oczywiście, że wracamy z Mistrzostw Łomży bez medali, o nie. W zawodach uczestniczyła dziesięcioosobowa reprezentacja szkoły (4 dziewczęta i 6 chłopców). Lepiej wypadły dziewczęta, które tylko we cztery zdobyły aż 6 medali. Multimedalistką okazała się Lena Sęk (złoto w skoku w dal, złoto w sztafecie 4x60m, srebro w biegu na 200m). Po dwa krążki wywalczyły: Maja Cyndzas (złoto w biegu na 60m, złoto w sztafecie 4x60m) i Monika Marcińczyk (złoto w sztafecie 4x60m, brąz w skoku w dal). Złoty medal w sztafecie 4x60m dorzuciła jeszcze Dominika Cekała.

Wszystkie dziewczęta uzyskały oczywiście kwalifikację do Wojewódzkiego Półfinału. Chłopcy startujący w składzie: Wiktor Kosowski, Kacper Jagielski, Dawid Okurowski, Wiktor Korotkiewicz zdobyli złoty medal w sztafecie 4x60m. Dodatkowo Dawid Okurowski dołożył złoty medal w biegu na 200m. A zatem liczbowo, zgodnie z planem, nie byliśmy najlepsi, ale jakościowo – z pewnością. Powodzenia w półfinale.