Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Wojewódzki Finał Czwórboju Lekkoatletycznego rozegrano w Białymstoku. W rywalizacji wzięła udział reprezentacja dziewcząt z Siódemki (zwyciężczynie Mistrzostw Łomży i triumfatorki Wojewódzkiego Półfinału). W gronie najlepszych zespołów na Podlasiu nasze dziewczęta uplasowały się na 5 miejscu. Niestety plany zdobycia medalu pokrzyżowała kontuzja Mai Cyndzas, która nie wzięła udziału w biegu na 600m. Stąd wynikła bardzo duża strata punktowa naszego zespołu i marzenia o medalu musiały się rozwiać. Piąta lokata w województwie to oczywiście również sukces. Gratulujemy dziewczętom, które w Białymstoku wystąpiły w składzie: Dominika Cekała, Lena Sęk, Monika Marcińczyk, Maja Cyndzas, Maria Domańska, Amelia Borusiewicz, Wiktoria Szewczyk (rezerwowa).

Kamil Konopka