Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Trzy medale Wojewódzkiego Finału Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce wywalczyli nasi reprezentanci w ostatnich zawodach roku szkolnego. W rywalizacji młodych adeptów królowej sportu, rozegranej w Białymstoku, wzięła udział sześcioosobowa ekipa Siódemki, która wcześniej przebrnęła sito eliminacji (Mistrzostwa Łomży i Wojewódzki Półfinał). W stolicy Podlasia „zrobiliśmy swoje”. Brązowy medal w biegu na 200m wywalczyła Lena Sęk, a sztafeta 4x60m startująca w składzie: Lena Sęk, Maja Cyndzas, Monika Marcińczyk, Dominika Cekała dołożyła srebrny krążek. Wśród chłopców na trzecim stopniu podium w biegu na 200m stanął Dawid Okurowski. Medale zdobyte w Białymstoku to największe tegoroczne sukcesy uczniów Siódemki. Finałowe zawody w stolicy Podlasia kończą rywalizację we współzawodnictwie Szkolnego Związku Sportowego. Przed nami już tylko kameralne Igrzyska Polonijne.

Tekst i foto: Kamil Konopka