Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej wystąpiły dzieci z klasy 2B i 3B pod kierunkiem wychowawczyń: Katarzyny Bartoszewicz i Katarzyny Łebkowskiej oraz teatr SCHOLARIS prowadzony przez panią Katarzynę Szmitko. Nasi uczniowie zostali zaproszeni przez Prezydenta Miasta Łomży - pana Mariusza Chrzanowskiego. Dzieci zaprezentowały spektakl teatralno-taneczny pt. "Magia tańca". Przed rozpoczęciem imprezy maluchy zaśpiewały pieśń katechizmową pt. "Żaczek" oraz pieśń średniowieczną z el Libre Vermell pt. "Cuncti simus". Nasi uczniowie zebrali moc pozytywnych opinii od przybyłych gości. Wszyscy z wielkim podziwem doceniali umiejętności wokalne i taneczne naszych pociech. O tym wydarzeniu donoszą wszystkie łomżyńskie portale. Dziękujemy gościnnemu I Liceum Ogólnokształcącemu.