Państwowy Inspektorat Sanitarny w Łomży uprzejmie informuje o ogólnopolskiej akcji pt. „Bezpieczne Wakacje 2017”, której celem jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z wypoczynkiem. Akcja adresowana jest do szkół oraz dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 6 do 16 lat. Równolegle od 18 czerwca (prace można przygotowywać wcześniej) w ramach akcji prowadzony będzie – jak dotąd największy – konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Moje Bezpieczne Wakacje 2017” – (Nie)znane atrakcje mojego regionu – pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej. Szczegóły znajda się wkrótce na stronie www.bezpiecznewakacje.pl (zakładka Konkurs)