Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Żeby zagrać w tej drużynie nie wystarczy po prostu chodzić do szkoły, nie wystarczy mieć świadectwa z biało – czerwonym paskiem, nie wystarczy brać udział w konkursach przedmiotowych, nie wystarczy startować w zawodach sportowych. Warunki przyjęcia do tego zespołu są znacznie bardziej surowe: średnia ocen 5,00 lub wyższa z oceną z zachowania wzorową lub bardzo dobrą, tytuł finalisty lub laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego, medal wywalczony w Wojewódzkim Finale zawodów sportowych, nie opuszczony ani jeden dzień zajęć w szkole. Oto nasz DREAM TEAM. Wymieniamy wszystkich jego członków, gdyż wszystkim należy się jednakowo wielki szacunek za ich dokonania, ale z różnych przyczyn nie wszyscy oni mogli być obecni na fotografiach poniżej. Pamiętamy jednak także i o nich… (szczególnie o uczniach klasy 4c zażywających wypoczynku w Pięknej Górze ;-)

 

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH 2017

Frekwencja 100%

4a: Maciej Popielarczyk

4b: Anastazja Buczkowska, Szymon Konopka

4c: Magda Jemielita, Dominika Karwowska, Michał Macieboch, Piotr Narolewski

4d: Dawid Sakowski

5a: Julia Szymańska

6a: Natalia Kaczyńska

6d: Weronika Konikowska, Mateusz Napiórkowski

 

Średnia ocen ≥ 5,00

4a: Maciej Popielarczyk - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,82, Zofia Chrapowicz - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,64, Bartosz Rogiński - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,55, Maciej Trojanowski - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,27, Aleksandra Florczyk - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,18, Zuzanna Ramotowska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,18, Olaf Stanisławski - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,18, Igor Haponik - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0, Marek Kielich - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0

4b: Szymon Konopka - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,73, Kinga Krukowska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,55, Jakub Bagiński - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,18, Agnieszka Jemielity - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,27, Anastazja Buczkowska - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,18, Kacper Michałowski - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0, Izabela Sokołowska - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0

4c: Natalia Puławska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Błażej Rafałowski - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,18, Izabela Czerwińska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,09, Mateusz Maczewski – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,27, Konrad Chludziński - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,18, Mikołaj Fabiszewski - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,18, Mikołaj Just - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,18, Oliwier Chełstowski - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0

4d: Oliwia Kuczyńska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,36, Martyna Śliwka - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,36, Karolina Dąbrowska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,0

5a: Wiktoria Bugowska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Kamila Popkowska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Karolina Szczubełek – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Dominik Ulatowski - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Krzysztof Makaruk - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0

5b: Kamil Kossakowski – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,55, Maja Polkowska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Amelia Wądołowska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Katarzyna Cwalina – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,36, Magdalena Głębocka – zachowanie  wzorowe i średnia ocen 5,36, Wiktor Cezary Kisiel – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,64, Karolina Sokołowska - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,36, Kaja Sienkiewicz - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,18, Kacper Święcki – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,18, Aleksandra Godlewska - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,09, Aleksandra Niklewicz - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0, Filip Nitkowski – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0

5c: Ada Bagińska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,55, Julia Kowalewska – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,36, Martyna Runo - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,18, Wiktoria Bagińska – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,09, Igor Podstolski – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,45, Wiktoria Brzóska – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,36, Pamela Dybikowska – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,18, Kacper Wądołkowski – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,18

5d: Bartosz Rupacz - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,55,

6a: Gabriela Kumorowska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,64, Maria Domańska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,36, Maja Cyndzas – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,18, Marta Karwowska – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,18, Łukasz Konopka - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,18, Amelia Rytel – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,18, Stanisław Duchnowski - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,09, Agata Gołaszewska – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,09, Wiktoria Łukasik - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,09, Blanka Pawłowicz - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0, Jakub Trawiński - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0, Dawid Tyborowski – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0

6b: Martyna Jankowska - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Amelia Kiersztan – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,36, Julia Olender - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,09, Robert Reczek – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0

6c: Zuzanna Rostkowska – zachowanie wzorowe i średnia ocen 6,0, Monika Marcińczyk – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,82, Dominika Przesław - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,55, Krzysztof Szałkowski – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Gabriela Julia Ursin - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Julia Kłys – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,18, Stanisław Rytel – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,09, Jakub Zysk - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,0, Amelia Andrychowska – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,27, Emilia Horoszko – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,18, Małgorzata Kordowska - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,0

6d: Mateusz Napiórkowski – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,54, Jakub Wleciał - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Wojciech Kielich – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,27, Sylwia Nielsen – zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,27

6e: Maksymilian Kucharski - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,55, Kacper Mocarski - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,45, Dominka Cekała - zachowanie wzorowe i średnia ocen 5,0, Aleksandra Rupacz - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,36, Wiktoria Filipkowska – zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,36, Oliwia Tafiłowska - zachowanie bardzo dobre i średnia ocen 5,27

 

Laureaci i finaliści wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Zuzanna Rostkowska (6c) – laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki, finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody

Maksymilian Kucharski (6e) – finalista Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody

Monika Marcińczyk – finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody

Krzysztof Szałkowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

Jakub Trawiński – finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

 

Medaliści Wojewódzki Finałów

Lena Sęk (5b) - srebrna medalistka Wojewódzkiego Finału Drużynowych Biegów Przełajowych, srebrna medalistka Wojewódzkiego Finału Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x60m, brązowa medalistka Wojewódzkiego Finału Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce w biegu na 200m

Monika Marcińczyk (6c) - srebrna medalistka Wojewódzkiego Finału Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x60m

Dominika Cekała (6e) - srebrna medalistka Wojewódzkiego Finału Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x60m

Maja Cyndzas (6a) - srebrna medalistka Wojewódzkiego Finału Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x60m

Dawid Okurowski (6d) - brązowy medalista Wojewódzkiego Finału Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce w biegu na 200m

Tekst i foto: Kamil Konopka