Plan Lekcji
2017/2018
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

To naprawdę nie jest żadna plotka: w poniedziałek rozpoczynają się wakacje! Za nami uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Złośliwa pogoda spowodowała, że świadectwa z biało – czerwonym paskiem, nagrody i podziękowania, trzeba było wręczyć (jak nigdy) wewnątrz szkoły, a nie na świeżym powietrzu. Tak czy inaczej, najlepsi uczniowie odebrali z rąk pani dyrektor swoje cenzurki. Zwłaszcza ta jedna była niesamowita: oceny celujące od góry do dołu! Tak właśnie wygląda tegoroczne świadectwo Zuzi Rostkowskiej. Jak to się robi? – spytajcie Zuzi, ponieważ nie kończy jeszcze szkoły, z pewnością, we wrześniu Wam podpowie.

Statuetką Adasia – najwyższym szkolnym wyróżnieniem – uhonorowani zostali: Zuzia Rostkowska (a jakże!), Monika Marcińczyk i Krzysiek Szałkowski (wszyscy z klasy 6c czy może raczej - już z 7c).  Do tych kandydatur z pewnością nikt nie ma najmniejszych zastrzeżeń. Praca z takimi uczniami to wielka przyjemność. Z kolei statuetkę Przyjaciel Szkoły – wręczaną dorocznie Rodzicom, którzy okazują szkole bezinteresowną pomoc, z rąk pani dyrektor Iwony Erynk – Cichowicz, otrzymali: pan Marcin Muzyk, państwo Małgorzata i Mariusz Trawińscy, państwo Anna i Marek Just, pan Paweł Petkowski, pan Henryk Ursin, pani Ada Sierzputowska, pan Karol Karpiński, pan Mateusz Kozikowski i pan Cezary Kisiel. Wszystkim państwu serdecznie dziękujemy.

Na koniec życzenia: wypoczywajcie na całego, cieszcie się świeżym powietrzem, odpuśćcie trochę komputerom i telefonom, pamiętajcie o rowerach, rolkach czy piłkach, ale też o książkach i dobrych filmach. Słuchajcie przestróg Rodziców i wracajcie we wrześniu zdrowi i uśmiechnięci. Wrócicie do pięknej, wyremontowanej i odmienionej szkoły, choć na „wisienkę na torcie” w postaci nowoczesnej hali sportowej jeszcze chwilkę poczekamy (termin zakończenia prac to koniec przyszłorocznych wakacji). Do zobaczenia w Siódemce, bawcie się dobrze!

Kamil Konopka