Plan Lekcji
2018/2019
Nasz kanał YouTube
E - dziennik

Ponad 400 imprez sportowych w całej Polsce rywalizowało w konkursie zorganizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu. Ten trwał od 23 – 30 września. Jury konkursowe miało bardzo trudne zadanie wyłonienia dziesięciu najlepszych imprez oddających główne hasło Europejskiego Tygodnia Sportu - „#Be active”. W wśród laureatów znalazła się nasza impreza „Pobiegajmy razem” zgłoszona do udziału w ministerialnym  konkursie. Jury nie przyznawało kolejnych lokat w gronie wybranej dziesiątki. Wszystkie imprezy zostały równorzędnymi laureatami konkursu. Z pewnością wygrana naszej imprezy nie byłaby możliwa bez udziału tak dużej liczby uczniów i ich rodzin (choć przecież rekordu 600 osób ustanowionego przed rokiem nie pobiliśmy), dlatego też każdy uczestnik może z czystym sumieniem czuć się zwycięzcą. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników siódemkowej zabawy!

Kamil Konopka