24 października odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego, w których brali udział uczniowie klas trzecich. Upoważnionych do głosowania było 147 uczniów, głosowało 144. Oddano 141 ważnych głosów. Zadaniem głosującego było wybrać z listy kandydatów dwie osoby, podkreślając ich nazwiska na liście. Do MSU kandydowało po dwoje uczniów z każdej klasy III, którzy wcześniej przygotowali swoje plakaty wyborcze. Uczniowie aktywnie i odpowiedzialnie spełnili swój uczniowski obowiązek, a zarazem przywilej. Tego dnia wszyscy byli odświętni, obowiązywał strój galowy.

 

Wyniki wyborów

Przewodnicząca: Daria Sochalska – kl. IIIE

Zastępcy:  Miłosz Marek – kl. IIIA, Adam Puławski – kl. IIIB

Członkowie:  Maja Aleksandra Dobrzyńska – kl. IIIA, Lena Świderska – kl.IIIB, Gabriela Łuba – kl. IIIC, Wiktor Modzelewski – kl. IIIC, Dawid Grzymała – kl. IIID, Wiktoria Jasionek – kl. IIID, Julia Trzaska- kl. IIIE, Amelia Cedrowska – kl. IIIF, Korneliusz Piątek – kl. IIIF

Tekst i foto: Bożena Zawadzka