Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że dla dzieci najważniejsza jest zabawa. A jeśli jeszcze do tego ma się wkoło przyjaciół, to już niewiele do szczęścia potrzeba. Właśnie dlatego, w świetlicy, wspólna zabawa była w tym tygodniu na pierwszym miejscu. Panie ze świetlicy zadbały o wzbogacenie bazy pomysłów swoich wychowanków. Dzieci poznały nowe tańce i zabawy, jak np: "Dżungla", "Krasnoludek", "Epoi - tai - tai", "Mój kask", "Tęcza", a także rysowały, w co lubią się bawić, przedstawiały za pomocą wizytówek swoje zainteresowania i upodobania.

W piątek, w przeddzień "Dnia Pluszowego Misia", do świetlicy zawitały pluszaki, które "opowiedziały" o swoich właścicielach, obserwowały ich, jak bawią się i kolorują oraz wspólnie wysłuchały opowiadania o tym, że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Tekst i foto: Barbara Redyk, Natalia Domalewska