Dzień Życzliwości nie mógł przejść w Siódemce bez echa. Na specjalnych tablicach można było zamieścić pozdrowienia, życzenia i podziękowania dla wybranych przez siebie osób. Jak co roku samorząd szkolny zorganizował wybory klasowych „życzliwków” (uczniów uznawanych za najżyczliwszych przez kolegów z klasy) oraz plebiscyt na najżyczliwszego nauczyciela. Poniżej wyniki.

 

4a – Wiktoria Kaczyńska

4b – Katarzyna Głębocka

4c - Antoni Rytel

4d – Amelia Kraskowska

5a – Maciej Trojanowski

5b – Kinga Krukowska

5c – Piotr Narolewski

5d – Oliwia Kuczyńska

6a – Karolina Szczubełek

6b – Kornelia Łada

6c – Wiktoria Bagińska

6d – Bartosz Rupacz

7a – Mateusz Więckowski

7c – Dominika Przesław

7d – Adrian Pawłowski

7e – Kacper Rafałowski

Pani Katarzyna Szmitko

Pan Kamil Konopka

Zwycięzcom gratulujemy. Samorząd Uczniowski