Wielki Szkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie. Jeśli jesteś kibicem, lubisz oglądać relacje z meczów, turniejów i innych sportowych wydarzeń w telewizji lub na żywo - nie zastanawiaj się! Weź udział w Wielkim Szkolnym Konkursie Wiedzy o Sporcie. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Siódemki, odbędzie się w terminie ustalonym po zebraniu zgłoszeń od wszystkich uczestników. Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmuje pan Kamil Konopka (ostateczny termin zgłoszeń—15 grudnia 2017).

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów klas 4—7. Pytania konkursowe dotyczyć  będą następujących zakresów:

  • sport lokalny (SP7, Łomża),
  • sport ogólnopolski (sport w Polsce, polscy sportowcy, itp.),
  • światowe gwiazdy sportu.

Zwycięzcy konkursu nagrodzeni  zostaną nagrodami rzeczowymi oraz pamiątkowymi dyplomami.

Kamil Konopka