Podczas konkurs wokalnego „Gwiazdkowe nutki” świetnie spisała się uczennica klasy 1c – Olga Szlesińska. Konkurs zorganizował Regionalny Ośrodek kultury, a wokalna rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach: przedszkolaków, uczniów klas 1 – 3, uczniów klas 4 – 7 oraz uczniów szkół klas siódmych szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych oraz szkół średnich. Ogółem przed jury w składzie: Joanna Ewa Zawłocka, Małgorzata Domagała - Rogalska i Alicja Pyczot, wystąpiło 64 wykonawców. Olga zajęła w swojej kategorii trzecie miejsce stając w szranki z wokalistami starszymi (a co za tym idzie, bardziej doświadczonymi). Tym bardziej jej sukces zasługuje na uznanie. Gratulacje, Olgo! Czekamy na dalsze osiągnięcia.

Ewa Budryk