Chociaż święta już za nami, wciąż jeszcze trwamy w okresie bożonarodzeniowego kolędowania. Z tej okazji warto przypomnieć „Uśmiechniętą kolędę łomżyńską“ A.D. 2018, która swoją premierę miała w Wigilię Bożego Narodzenia. Dlaczego warto o niej wspomnieć? Otóż tegoroczna edycja kolędy miała także swój siódemkowy wątek. Po pierwsze, po raz kolejny mogliśmy w niej usłyszeć absolwentkę naszej szkoły – Ulę Sulkowską. Po drugie: pomysłodawcą tekstu tegorocznej kolędy, autorem tekstów na bazie których pan Mirosław Derewońko napisał tekst, jest uczeń klasy IV b (również SP 7) – Konrad Białecki.

Jak całość brzmi ostatecznie możecie posłuchać pod tym linkiem:

https://4lomza.pl/index.php?wiad=47531&utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook .

Pojawiają się tam też obaj wspomniani wyżej uczniowie. Przyjemnego odbioru!

Magdalena Białecka