Trzyosobowe  grupy ze Szkoły Podstawowej nr 1,7, 5, 9 i 10 w Łomży miały za zadanie wykonać 11 zadań, które zawierały wiele językowych pułapek. W trakcie konkursu uczniowie łomżyńskich szkół rozwiązywali zespołowo zadania leksykalno-gramatyczne, odpowiadali na pytania związane z kulturą krajów anglosaskich, wykonywali zadania związane ze słuchaniem tekstu ze zrozumieniem. Wydarzenie umilił słodki poczęstunek  przygotowany przez uczniów naszej szkoły oraz występy solistów naszej szkoły: Błażeja Rafałowskiego, Natalii Puławskiej z kl. V c oraz  Magdaleny Głębockiej z kl. VI b śpiewających angielskie piosenki. Po podsumowaniu wyników okazało się, że pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 5 w składzie: Michał Chrostowski, Weronika Łada i Wiktor Pawelec. Drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 10: Maja Kamińska, Jan Kozłowski i Wojciech Sokołowski. Trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży, którą reprezentowali: Wiktoria Brzóska, Zofia Hryniewicz i Michał Modzelewski. Nasza szkoła w składzie: Wiktoria Bugowska, Maja Polkowska i Hubert Chojnowski oraz drużyna Szkoły Podstawowej nr 9: Zuzanna Długozima, Izabela Zawadzka i Karolina Nieciecka otrzymały wyróżnienia.  Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców SP nr 7 oraz wydawnictwo Oxford University Press. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji!!!  Szczególne podziękowania należą się wicedyrektor naszej szkoły – p. Bożenie Wachowskiej za pomoc w realizacji przedsięwzięcia oraz serdeczną atmosferę podczas konkursu. Tegoroczne zmagania konkursowe nie byłyby również możliwe dzięki zaangażowaniu nauczycielek języka angielskiego pani: D. Kuklińskiej, A. Charubin-Świderskiej, M. Gołaszewskiej, A. Zaleskiej i  A. Kalinowskiej.

Zespół nauczycieli języka angielskiego