Wesoła myśl jest niczym wiosna. Otwiera pąki natury ludzkiej.

Jean-Paul Sartre

Pierwszy Dzień Wiosny to niewątpliwie jeden z najmilszych momentów w całym roku. Wszystko zaczyna budzić się do życia, wszyscy z optymizmem patrzymy na świat. W związku z tym Samorząd Uczniowski „Siódemki” podjął „wiosenne” działania. Uczniowie przygotowali okolicznościową gazetkę. Ponadto reprezentanci Samorządu w stroju „Pani Wiosny” odwiedzali wszystkie klasy, prezentując wiersz i przekazując ciepłe, okolicznościowe pozdrowienia.

Pozostali uczniowie szkoły również mieli swój udział w świętowaniu. Każdy entuzjasta wiosny mógł tego dnia wyrazić swoją radość poprzez kolorowy strój. Dzięki temu wszyscy poczuliśmy, że wiosna zagościła między nami. Niech ta radość i  pozytywne nastawienie towarzyszą nam każdego dnia!

 

Tekst: Katarzyna Kwiatkowska

Foto: Damian Święcica