Zdrowe żywienie stanowi podstawę sprawności naszych organizmów. Zgodnie z tym przekonaniem uczniowie klasy 6d, na jednej z godzin wychowawczych zobrazowali produkty, które należy jeść aby cieszyć się dobrym zdrowiem. Jak udowodnili potem, nie tylko potrafią je wymienić i narysować  ale wcielają tę wiedzę w życie. Spotkanie z dietetykiem również pozwoliło naszej młodzieży na pozyskanie informacji dotyczących prawidłowych nawyków żywieniowych. Ponadto, uczniowie mieli szansę spróbować soków wyciskanych ze świeżych owoców, co dla niektórych było zupełnie nowym doświadczeniem. Kibicujemy wszystkim, którzy wraz z nadejściem wiosny postanowili zmienić swoją dietę i aktywnie spędzać wolny czas oraz trzymamy kciuki za tych, którzy tę decyzję mają jeszcze przed sobą.

Tekst i foto: Anna Charubin - Świderska