Nauczyciele dyżurujący oczywiście się nie skarżą, cóż – taka praca… Gorzej, gdy powstały hałas doskwiera samym uczniom. Tym mniej licznym „ciszolubnym”, tym normalnie stojącym po stronie hałasu, ale w danym momencie narzekającym na gorsze samopoczucie, tym, którzy chcą czasem spędzić przerwę w ciszy i spokoju. Co wtedy? Sprawa wydaje się być przegrana… Nic podobnego. W najbliższym czasie pilotażowo uruchamiamy w szkole Strefę Ciszy. Jeśli więc macie dość hałasu, chcecie po prostu posiedzieć w spokoju – to pomysł właśnie dla Was. Oazą ciszy dla uczniów klas 1 – 3 będzie sala nr 37, a dla uczniów klas 4 – 7 – sala nr 49. Oczywiście w miejscach tych obowiązywać będą określone zasady. Poniżej pełen Regulamin Strefy Ciszy.

Nauczyciele już dziś zapisują się na dyżury w Strefie ;-)

Kamil Konopka