600km to dystans, który 1 czerwca wszyscy razem spróbujemy pokonać. Uczniowie i nauczyciele wspólnie z chętnymi do udziału w imprezie rodzicami (wszystkich gorąco zapraszamy do udziału!) i przyjaciółmi szkoły (wszystkich gorąco zapraszamy do udziału!) podejmiemy to wyzwanie. 600km to nie przypadkowy dystans. Nawiązujemy w ten sposób do 600-lecia przyznania Łomży praw miejskich. Wyzwanie ma oczywiście formę zabawy – biegać będziemy w rekreacyjnym tempie i to w dodatku sztafetowo (tak, by był też czas na odpoczynek). Nasza moc ma objawić się przede wszystkim w liczbie uczestników i atmosferze jaką wspólnie stworzymy na Stadionie Miejskim. Pamiętamy oczywiście o wyjątkowej dacie wydarzenia. Dlatego też mamy przygotowany słodki prezent dla dzieci uczestniczących w zabawie. Nie ma chyba dziecka, które nie lubi lodów, dlatego poczęstujemy nimi wszystkich uczniów. Do zobaczenia na stadionie. Pokażmy, że razem jesteśmy nie do pokonania!

Szczególnie gorące zaproszenie kierujemy do Rodziców i innych członków Rodzin Uczniów oraz Absolwentów naszej szkoły. To nie budynek przy ul. Mickiewicza, to właśnie my wspólnie jesteśmy Siódemką! Bądźmy tego dnia razem, dajmy dzieciom właściwy przykład, zwłaszcza w dniu ich Święta! 

Kamil Konopka