We wtorek (12 czerwca) piłkarska reprezentacja Polski rozegra ostatni przed wyjazdem na Mistrzostwa Świata do Rosji mecz towarzyski. Tego dnia w Siódemce wspieramy biało – czerwonych. Ubieramy się na biało i czerwono, zakładamy czapki, kapelusze, chusty inne części odzieży w barwach narodowych, zabieramy do szkoły wszelkie atrybuty kibica reprezentacji Polski (peruki, kolorowe okulary, trąbki, bębenki i inne) i podczas przerw głośno wspieramy naszych. W ramach zabawy będzie można będzie otrzymać flagę namalowaną na policzku (parter), posłuchać muzycznych przebojów na Mistrzostwa Świata i wygrać nagrodę w typowaniu wyniku meczu Polska : Litwa (II piętro). Do zobaczenia we wtorek – niech szkoła będzie biało – czerwona i pełna kibiców. Zaczynamy po drugiej godzinie lekcyjnej. KTO WYGRA MECZ? POLSKA!!!

Kamil Konopka