Siódma edycja Wieczoru Patriotycznego już za nami. Odbył się on 2 maja 2018 roku. Jak zwykle zgromadził wielu uczestników. Miło nam było gościć wiceministra MSWiA p. Jarosława Zielińskiego, posłów: p.Bernadetę Krynicką i p. Lecha Kołakowskiego, zastępcę Prezydenta Miasta Łomża p.Agnieszkę Muzyk, dyrektorów łomżyńskich szkół, przedszkoli, instytucji, żołnierzy, strażaków, harcerzy, uczniów, rodziców. Spotkanie pokoleń, wspólna nauka historii naszego miasta i śpiew pieśni patriotycznych wpisały się w obchody 600-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu. Wieczór Patriotyczny uświetniły występy grupy teatralnej uczniów kl.7c i 7d, taniec z biało-czerwonymi wstążkami kl.1a i 1b, taniec średniowieczny kl.3b, grupa wokalna, zespół "5tka". Uroczystość poprowadził p. Mariusz Rytel. Organizatorzy składają podziękowania za pomoc w organizacji Wieczoru Patriotycznego p. Magdzie Sinoff (Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych), p. Justynie Wawrzyniak (Regionalny Ośrodek Kultury), p. Emili Orzołek (akompaniament), p. Sarze Konert i p. Julicie Szczech ("5tka"), Dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom.
więcej o Wieczorze Patriotycznym na www.4lomza.pl: https://4lomza.pl/index.php?wiad=48737