Średnia ocen ≥ 5,00 i ocena z zachowania wzorowa lub bardzo dobra

  • Klasy czwarte

Julia Tymińska – kl. 4d (5,45), Adam Rogiński – kl. 4d (5,45), Natalia Duda – kl. 4d (5,00), Piotr Napiórkowski – kl. 4d (5,09), Paulina Kadłubowska – kl.4d (5,27), Amelia Krassowska – kl. 4d (5,27), Hubert Kijek – kl. 4d (5,00), Małgorzata Choińska – kl. 4c (5,09), Aleksandra Jankowska – kl. 4c (5,55), Sandra Lichomska – kl. 4c (5,00), Zofia Łempicka – kl. 4c (5,18), Mateusz Mościcki – kl. 4c (5,18), Martyna Pańkowska – kl. 4c (5,27), Paulina Rostkowska – kl. 4c (5,00), Bartosz Tomasiewicz – kl. 4c (5,00), Anna Żelazna – kl. 4c (5,82), Karolina Grabińska – kl. 4c (5,36), Konrad Białecki – kl. 4b (5,36), Szymon Cekała – kl. 4b (5,27), Nikodem Gąsiewski – kl. 4b (5,09), Katarzyna Głębocka – kl. 4b (5,55), Zuzanna Korolczuk – kl. 4b (5,45), Bartosz Krawczyk – kl. 4b (5,64), Mateusz Bagiński – kl. 4a (5,27), Michał Biedrzycki – kl. 4a (5,00), Jakub Firmuga – kl. 4a (5,35), Hanna Gomoliszek – kl. 4a (5,09), Maja Jasionek – kl. 4a (5,45), Martyna Piankowska – kl. 4a (5,27), Szymon Szlesiński – kl. 4a (5,27), Maksymilian Wójcik – kl. 4a (5,27), Jakub Żołnierowicz – kl. 4a (5,36), Hubert Piechocki – kl. 4a (5,09)

  • Klasy piąte

Maciej Popielarczyk – kl. 5a (6,00), Bartosz Rogiński – kl. 5a (5,73), Maciej Trojanowski – kl. 5a (5,55), Julia Baranowska – kl. 5a (5,27), Paweł Przesław – kl. 5a (5,00), Zofia Chrapowicz – kl. 5a (5,64), Zuzanna Ramotowska – kl. 5a (5,36), Aleksandra Florczyk – kl. 5a (5,55), Igor Haponik – kl. 5a (5,09), Olaf Stanisławski – kl. 5a (5,36), Jakub Bagiński – kl. 5b (5,27), Anastazja Buczkowska – kl. 5b (5,18), Agnieszka Jemielity – kl. 5b (5,45), Szymon Konopka – kl. 5b (5,55), Kinga Krukowska – kl. 5b (5,09), Kacper Michałowski – kl. 5b (5,09), Izabela Sokołowska – kl. 5b (5,18), Julia Chludzińska – kl. 5c (5,09), Konrad Chludziński – kl. 5c (5,18), Izabela Czerwińska – kl. 5b (5,36), Mikołaj Fabiszewski – kl. 5c (5,09), Mikołaj Just – kl. 5c (5,45), Oliwia Kosakowska – kl. 5c (5,09), Mateusz Maczewski – kl. 5c (5,36), Piotr Narolewski – kl. 5c (5,09), Natalia Puławska – kl. 5c (5,64), Błażej Rafałowski – kl. 5c (5,18), Karolina Dąbrowska – kl. 5d (5,45), Dominika Kossakowska – kl. 5d (5,09), Oliwia Kuczyńska – kl. 5d (5,27), Wiktoria Oliwia Paciorek – kl. 5d (5,00), Dawid Sakowski – kl. 5d (5,00), Martyna Śliwka – kl. 5d (5,36)

  • Klasy szóste:

Bartosz Rupacz – kl. 6d (5,55), Wiktoria Bugowska kl. 6a (5,55), Krzysztof Makaruk – kl.6a (5,18), Piotr Milewski – 6a (5,00), Arkadiusz Podbielski – kl. 6a (5,27), Kamila Popkowska – kl. 6a (5,64), Karolina Szczubełek – kl. 6a (5,82), Dominik Ulatowski – kl. 6a (5,55), Wiktoria Bagińska – kl. 6c (5,09), Hubert Chojnowski – kl. 6c (5,18), Pamela Dybikowska – kl. 6c (5,27), Julia Kowalewska – kl. 6c (5,55), Natalia Piątek – kl. 6c (5,27), Igor Podstolski – kl. 6c (5,55), Martyna Runo – kl. 6c (5,36), Nikola Tomaszewska – kl. 6c (5,18), Katarzyna Cwalina – kl. 6b (5,36), Magdalena Głębocka – kl. 6b (5,45), Wiktor Kisiel – kl. 6b (5,54), Kamil Kossakowski – kl. 6b (5,64), Aleksandra Niklewicz – kl. 6b (5,27), Maja Polkowska – kl. 6b (5,36), Julia Przybysz – kl. 6b (5,00), Karolina Sokołowska – kl. 6b (5,27), Kacper Święcki – kl. 6b (5,18), Amelia Wądołowska – kl. 6b (5,45), Kinga Wysocka – kl. 6b (5,00)

  • Klasy siódme:

Dominika Cekała – kl. 7e (5,00), Wiktoria Filipkowska – kl. 7e (5,29), Maksymilian Kucharski – kl. 7e (5,36), Kacper Mocarski – kl. 7e (5,36), Aleksandra Rupacz – kl. 7e (5,14), Oliwia Tafiłowska – kl. 7e (5,14), Gabriela Kumorowska – kl. 7a (5,00), Martyna Jankowska – kl. 7a (5,14), Mateusz Napiórkowski – kl. 7d (5,43), Jakub Wleciał – kl. 7d (5,29), Zuzanna Rostkowska – kl. 7c (5,71), Krzysztof Szałkowski – kl. 7c (5,50), Monika Marcińczyk – kl. 7c (5,86). Michał Szyszko – kl. 7c (5,00), Julia Kłys – kl. 7c (5,07), Stanisław Rytel – kl. 7c (5,07), Dominika Przesław – kl. 7c (5,43), Gabriela Ursin – kl. 7c (5,43)

 

Laureaci:

Maciej Popielarczyk kl. Va – Wojewódzki Konkurs Matematyczny, Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS, Ogólnopolski Konkurs Matematyczny GALILEO, Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z Matematyki, Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny, Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z Historii

Zuzanna Rostkowska kl. 7c - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS, Ogólnopolski Konkurs Matematyczny GALILEO, Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z Matematyki, Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny, Ogólnopolski Konkurs EDI Pingwin z Geografii

Krzysztof Szałkowski kl. 7c - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS, Ogólnopolski Konkurs Matematyczny GALILEO, Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z Matematyki, Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Bartosz Rogiński kl. Va - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS, Ogólnopolski Konkurs Matematyczny GALILEO, Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z Matematyki

Maciej Trojanowski kl. Va - Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z Historii

Monika Marcińczyk kl. 7c – Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Michał Szyszko kl. VIIc – Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Kamil Kossakowski kl. VIb – Wojewódzki Konkurs Historyczny

 

Sport

Monika Marcińczyk – szachy

Kacper Jagielski – lekka atletyka

Bartłomiej Gawarecki – karate

Wiktor Kosowski – tenis