Kalendarium roku szkolnego 2016/2017

 wrzesień 2016

 01.09.2016r. ( czwartek) - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

13.09.2016r. (wtorek) - Zebrania ogólne z rodzicami  klas IV-VI

14.09.2016r. (środa) - Zebrania ogólne z rodzicami  klas 0-III

15.09.2016r.(czwartek) - Zebranie Dyrekcji Szkoły z Radą Rodziców

23.09.2017r. (piątek) – Biegajmy Razem

27.09.2016r. (wtorek) - Wybory do Samorządu Uczniowskiego

29.09.2016r. (czwartek) - Ogłoszenie wyników wyborów do SU, dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka klasy IV-VI

30.09.2016r. (piątek) Spódnicowy Dzień Chłopaka

wrzesień - Sprzątanie świata udział chętnych klas 0-VI z udziałem chętnych rodziców

Spotkanie integracyjne klas czwartych 

 

październik 2016

 4.10.2016r. - Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Nożnej chłopców

4.10.2016r. - Filharmonia Kameralna – koncert

7.10.2016r.  - Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

9.10.2016r. - Wojewódzki Półfinał w Sztafetowych Biegach Przełajowych

13.10.2016r. - Wyjazd integracyjny klas IV

14.10.2016r. - Apel z okazji Święta Edukacji Narodowej

21.10.2016r. - Wygraj życie dzięki marzeniom. Zajęcia integracyjne z Medalistami Paraolimpijskimi dla klas VI

22.10.2016r. - Wojewódzki finał Sztafetowych Biegów Przełajowych w Augustowie

25.10.2016r. - Finał Grupy Zachodniej w Mini Piłce Nożnej

27.10.2016r. – Edukacja muzyczna klas 0 – III

27.10.2016r. - Ślubowanie klas pierwszych

 

listopad 2016

4.11. 2016r. - Warsztaty „Robotyka i programowanie”

8.11. 2016r.- Apel z okazji Święta  Niepodległości

8.11.2016r - Ogólnopolska akcja ,,Śniadanie daje moc”

8 - 9.11.2016 - Kontakty indywidualne z rodzicami (kl. IV – VI) – godz. 16.30-17.30

10.11.2016r. - Edukacja muzyczna klas V - VI- godz. 9.50

10.11.2016r. – Kontakty indywidualne z rodzicami (kl. I – III) - godz.16.30-17.30

10.11.2016r. – Zebrania z rodzicami kl. I - godz. 16.30

10.11.2016r. - Bieg Niepodległości im. Seweryna Nowakowskiego w Białymstoku

11.11.2016r. - Udział pocztu sztandarowego w miejskich obchodach  Święta Niepodległości

15 – 23.11.2016r. - Szkolne etapy Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

23 – 25.11.2016r - Cykl spotkań pod hasłem „Tydzień z dysleksją”

21.11.2016r - Dzień Życzliwości

21 - 22.11.2016r. - Andrzejkowy wieczór wróżb (kl. IV – VI, kl. 0 – III)

24.11.2016r. - Konkurs recytatorski  Baje, Bajki, Bajeczki dla uczniów klas IV-VI – etap szkolny

25.11.2016r. - Dzień Pluszowego Misia

28 – 29.11.2016r. - Moskiewska rewia na lodzie - Białystok

11.2016r. - Akcja Pomagamy zwierzętom

 

grudzień 2016

 1.12.2016r. - Edukacja muzyczna klas 0 – III

5.12.2016r. – Apel z okazji Roku Sienkiewiczowskiego

6 – 7.12.2016r. – Kontakty indywidualne z rodzicami (kl. IV – VI) – godz. 16.30-17.30

8.12.2016r.– Kontakty indywidualne z rodzicami (kl. I-III) – godz. 16.30-17.30

7 – 8.12.2016r. - Wyjście klas I – III do TLiA w Łomży

9.12.2016r. - Konkurs plastyczny z elementami języka angielskiego Christmas Card dla klas 0 – III

12.12.2016r. - Najpiękniejszy exilibris naszej biblioteki – konkurs dla klas V

13.12.2016r. - Konkurs ortograficzno – sportowy Ortofrajda na wesoło dla klas II – eliminacje

14.12.2016r. - Święto Patrona Szkoły

16.12.2016r. - Noc z książką w Siódemce

16.12.2016r. - Szkolny Konkurs Ortograficzny Mistrz Ortografii dla klas III (I etap)

21.12.2016r. - Moja bajkakonkurs informatyczny

22.12.2016r. - Jasełka - uroczysty apel z okazji świąt Bożego Narodzenia

22.12.2016r. - Powitanie zimy Witamy zimę na biało i na niebiesko dla klas I – III

12.2016r. - Konkurs plastyczny Wieniec adwentowy

Grudniowe akcje:

- Akcja szkolnego koła PCK – pomoc potrzebującym

- Akcja: Bożonarodzeniowy Dar Serca oraz Bożonarodzeniowa Zbiórka Żywności

- Akcja Pola nadziei

- Paczka dla Bohatera – akcja bożonarodzeniowa

- Akcja Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

 

styczeń 2017

04.01.2017r. - godz. 17.00 – 19.00 - Choinka noworoczna dla uczniów klas IV – VI

05.01.2017r. - Konkurs ortograficzny Mistrz Ortografii klas III  (II etap)

05.01.2017r. - Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg dla uczniów klas IV - VI

10.01.2017r. – Edukacja teatralna klas IV

10.01.2017r. - godz. 16.30 – 20.00 - Choinka noworoczna dla uczniów klas 0 – III

05 – 13.01.2017r. - Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe (etap rejonowy) z: języka polskiego,  matematyki,  przyrody,  języka angielskiego,  informatyki (zgodnie z kalendarium konkursów)

18.01.2017r.  - Zebrania ogólne klas IV - VI

19.01.2017r. - Edukacja muzyczna klas 0 – III

20.01.2017r. - Apel Bezpieczne ferie dla klas 0 – III

styczeń 2017r.:

  • Noworoczny koncert przygotowany przez uczniów klasy II A
  • Spotkania  z przedstawicielem KMP dotyczące bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych dla uczniów klas 0 - III

 

luty 2017

09.02.2017r. - Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów KL. IV – VI w I semestrze

09.02.2017r - Zebrania z rodzicami  kl. 0 - III

09 – 13.02.2017r. - Poczta walentynkowa

14.02.2017r - Dyskoteka klas IV-VI. Karnawałowy bal przebierańca.

14 – 22.02.2017r. - Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe  (etap wojewódzki) (zgodnie z kalendarium konkursów)

15.02.2017r. - Sprawdzian pisania dłuższej wypowiedzi pisemnej (edukacja polonistyczna) dla uczniów klas III      

21.02.2017r. - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

28.02.2017r. - Dzień Otwartych Drzwi

Luty 2017:

  • Edukacja muzyczna klas V – VI
  • Konkurs piosenki dla klas I - III

 

marzec 2017

02.03.2017r. - Edukacja muzyczna klas 0 – III

07.03.2017r. - Ogólnopolski Konkurs matematyczny ,,Galileo”

03.03.2017r. - Apel „Bezpieczeństwo w sieci” dla klas 0 – III

06.03.2017r. - Konkurs plastyczny klas I – III „Poznaj mój kraj rodzinny”

09.03.2017r. - Apel „Bezpieczeństwo w sieci” dla klas IV – VI

14.03.2017r - Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

14.03.2017r. - Święto Matematyki

15.03.2017r. - Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III „Dyktando 2017”

16.03.2017r - Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

17.03.2017r - Dzień św. Patryka

23.03.2017r - Edukacja muzyczna klas 0-III

24.03.2017r. - Konkurs „Mistrz Języka Angielskiego klas III”

 

kwiecień 2017

01.04.2017r. - Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Siódemeczka”

04-06.04.2017r. - Kontakty indywidualne z rodzicami

03-07.04.2017r. – Obchody Światowego Dnia Zdrowia

07.04.2017r. - Konkursu plastycznego z elementami j. angielskiego ”Easter Basket” dla uczniów 0 – III

08.04.2017r. - Wojewódzki Półfinał Drużynowych Biegów Przełajowych

10 - 12.04.2017r. - Rekolekcje Wielkopostne

20.04.2017r.  - Miejski Konkurs Czytelniczy „Super Czytelnik klas II”

20.04.2017r. - Konkurs Matematyczny MISTRZ MATEMATYKI –klasa III

20.04.2017r. - Konkurs Mistrz Języka Angielskiego dla uczniów klas IV

21.04.2017r. - Obchody Dnia Ziemi

24.04.2017r. - „Ekotest” – Konkurs Wiedzy Ekologicznej

24.04.2017r. – Obchody Międzynarodowego Dnia Książki

24.04.2017r. - Sprawdzian kompetencji ucznia klasy III z języka angielskiego

25.04.2017r. - Sprawdzian kompetencji z historii ucznia klasy V

26.04.2017r. - Sprawdzian czytania ze zrozumieniem ucznia klasy IV

27.04.2017r. - Edukacja muzyczna klas 0-III

27.04.2017r. - Wieczór patriotyczny – VI edycja

28.04.2017r - Apel z okazji Konstytucji 3 Maja

Kwiecień 2017r.:

  • Miejski konkurs ortograficzno-sportowy „Ortofrajda na wesoło”
  • Akcja „Pola nadziei”
  • Diagnoza gotowości szkolnej dzieci z oddziałów przedszkolnych

maj 2017r.

08.05.2017r. - Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

09.05.2017r. - Ogólnopolski Konkurs ALBUS z Matematyki.

10.05.2017r. - Zebrania z rodzicami klas IV – VI

11.05.2017r. - Zebrania ogólne z rodzicami klas 0-III

13.05.2017r. - XIX Międzynarodowy Bieg Wilka w Grajewie

15.05.2017r. – Sprawdzian kompetencji uczniów klas  VI z języka angielskiego

16.05.2017r. - Sprawdzian kompetencji uczniów klas  VI z języka polskiego

16 - 17.05.2017r. - Sprawdzenie stopnia umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej w klasach III

22.05.2017r. - Sprawdzian kompetencji uczniów klas  VI z matematyki

22.05.2017r. - Sprawdzian kompetencji z matematyki uczniów klas  IV

23.05.2017r. - Sprawdzian kompetencji uczniów klas  IV z języka angielskiego

24.05.2017r. - Sprawdzian kompetencji uczniów w klasach I

26.05.2017r.- ,,Stop przemocy i agresji”- montaż słowno- muzyczny kl. 4-6

29.05.2017r. - Szkolny Konkurs Matematyczny uczniów klas IV i V

31.05.2017r. Szkolny Konkurs na Najlepszego przyrodnika klas IV i V

 Maj 2017r.

  • Szkolny konkurs matematyczny klas III
  • Międzyszkolny konkurs piosenki „Giełda Piosenki”
  • Mistrzostwa Łomży w ramach Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce
  • Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Generał Władysław Anders Wielki Polak XX wieku”
  • Diagnoza gotowości szkolnej dzieci z oddziałów przedszkolnych

 

czerwiec 2017r.

01.06.2017r. (czwartek) - Dzień Dziecka
01 - 02.06.2017r. (czwartek -piątek) - Dni Sportu
15.06.2017r. (czwartek) - Boże Ciało - dzień wolny od zajęć
23.06.2017r. (piątek) - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

 

Szkoła zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w kalendarium