Nowy rok szkolny – nowa rzeczywistość

To, że w pierwszych dniach września rozpoczyna się nowy rok szkolny to żaden „gorący news”, to, że wszyscy po wakacjach są pełni emocji i cieszą się ze spotkania z kolegami – też jest ogólnie znaną sprawą, ale to, co uczniowie i rodzice zobaczyli za plecami witającej uczniów pani Dyrektor Iwony Erynk – Cichowicz jest zupełną nowością. Nowa, piękna sala sportowa cieszy nas wszystkich: tak uczniów, jak i ich rodziców czy nauczycieli. Życzenia, by służyła nam jak najlepiej i by cały rozpoczynający się rok szkolny był pełen sukcesów na różnych arenach złożyli nam: Pani Poseł na Sejm Bernadeta Krynicka, Pan Prezydent Mariusz Chrzanowski, Ksiądz Prałat Jerzy Abramowicz, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Cezary Kisiel. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za bardzo miłe słowa i życzenia, a od jutra… ruszamy do pracy. Strachu nie ma – jesteśmy w Siódemce. Tak przy okazji (bo z pewnością wszyscy zauważyli rusztowania): wrzesień to ostatni miesiąc większych prac budowlanych, a potem budynek szkoły dorówna wyglądem sali sportowej i powstanie piękny kompleks. Na takie zmiany czekaliśmy.

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie na naszą uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego.

 Wszystkim życzymy udanego nowego roku szkolnego 2018/2019!