DYREKTOR: IWONA ERYNK - CICHOWICZ

WICEDYREKTOR: BOŻENA WACHOWSKA

WICEDYREKTOR: URSZULA WIECZOREK

WICEDYREKTOR: KAMIL KONOPKA

 

Edukacja wczesnoszkolna: Język polski: Język angielski:
  • Bartoszewicz Katarzyna
  • Cholewicka Małgorzata
  • Sawicka Ewa
  • Surowik Małgorzata
  • Filipek Elżbieta
  • Jaroszewicz Joanna
  • Dardzińska Irena
  • Biedrzycka Aneta
  • Kwiatkowska Katarzyna
  • Miller-Żmijewska Bożena
  • Zysk Joanna
  • Lidia Ciborowska
  • Grzegorz Witkowski
  • Cholewicka Małgorzata
  • Charubin-Świderska Anna
  • Gołaszewska Magdalena
  • Kalinowska Aneta
  • Kuklińska Dorota
  • Zaleska Agnieszka
Język niemiecki: Historia: Matematyka:
  • Święcica Damian
  • Biedrzycka Aneta
  • Zduńczyk Piotr
  • Maria Zaremba
  • Bagińska Elżbieta
  • Kalska Danuta
  • Rostkowska Ewa
  • Święcica Damian
  • Gątarz Halina
Przyroda, biologia: Fizyka: Chemia:
  • Szymańska Mariola
  • Raciborska Monika
  • Wieczorek Urszula
  • Małgorzata Górska
  • Rong Monika
  • Maria Wach
  • Narewska Beata
  • Raciborska Monika


Geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
Muzyka: Plastyka:
  • Radomska Wioleta
  • Szmitko Katarzyna
  • Budryk Ewa
  • Szmitko Katarzyna
  • Budryk Ewa
Zajęcia komputerowe, informatyka: Technika: Religia:
  • Iwona Erynk - Cichowicz
  • Żbikowski Artur
  • Konopka Kamil
  • Zaorski Wojciech
  • Szmitko Katarzyna
  • Żbikowski Artur
  • Górska Małgorzata
  • s.Piętka Elżbieta
  • Sienicka Iwona
Wychowanie fizyczne: Świetlica szkolna: Biblioteka szkolna:
  • Konopka Kamil
  • Markowski Mariusz
  • Żołnierowicz Artur
  • Aleksandra Durzyńska
  • Żołnierowicz Katarzyna
  • Bikowski Karol
  • Tyszka Marzena
  • Mioduszewska Jolanta
  • Łebkowska Katarzyna
  • Bobryk Urszula
  • Zawadzka Bożena
Pedagodzy szkolni: Logopeda: Psycholog:
  • Justyna Brzóska
  • Wachowska Bożena
  • Białecka Magdalena
  • Rytel Małgorzata
Nauczyciele wspierający:  Terapia pedagogiczna:  Wiedza o społeczeństwie
  • Nowacka Beata

  • Szulczyńska Mariola

  • Lasek Danuta
  • Domalewska Natalia
  • Redyk Barbara
  • Baczewska Magdalena
  • Pyszyńska Marta
 
  • Ignatowicz Jolanta
  • Rostkowska Ewa
  • Budryk Ewa
  • Bartoszewicz Katarzyna
  • Cholewicka Małgorzata
 
  • Charubin-Świderska Anna
 Doradztwo zawodowe:  Rehabilitacja ruchowa:  Język rosyjski
  • Wasilewska Bożena
 
  •  Waldzińska Ewa
  •  Bobryk Urszula