Dzieci uczyły się samodzielności, samokontroli i samooceny. W trakcie trwania zajęć poznawały słabe i mocne strony swojej działalności. Dały one ogromne możliwości także nam, nauczycielom. Stworzyły sposobność lepszego poznawania potrzeb i możliwości naszych uczniów. Wspólny wyjazd bardziej zintegrował zespół klasowy, wyzwolił samodzielność, samodyscyplinę i odpowiedzialność.

Uczniowie klas 4a i 4d integrowali się nie po raz pierwszy. Tym razem przyjaciele uczyli się w czasie zabawy na Farmie Iluzji. Było dużo śmiechu, zachwytów, mądrego pomrukiwania i zdziwienia. Wróciliśmy z wycieczki z głowami pełnymi wiedzy i emocjami, o których już zawsze będziemy pamiętać.

                                                                                                                               Tekst : Damian Święcica