Dziewczęta z Siódemki najlepsze w mieście

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły złożona z uczennic klas VII – VIII triumfowała w Mistrzostwach Łomży Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zespół Siódemki zwyciężył pewnie wyprzedzając na podium ekipy Piątki i Dziewiątki. Mistrzowska drużynę stworzyły: Monika Marcińczyk, Dominika Cekała, Amelia Andrychowska, Wiktoria Szewczyk, Kaja Sienkiewicz, Sylwia Nielsen, Emilia Horoszko, Amelia Rytel, Wiktoria Łukasik, Klaudia Szałkowska, Zuzanna Rostkowska, Marta Karwowska. Dziewczęta uzyskały prawo startu w Wojewódzkim Półfinale. Do kolejnego etapu rywalizacji zakwalifikowali się również chłopcy z klas VII – VIII, którzy w Mistrzostwach Łomży zajęli czwarte miejsce.

                                                                                                                                        Tekst : Kamil Konopka