Jubileusz uczczony, sala otwarta

Wiele tygodni przygotowywana uroczystość Jubileuszu 60-lecia szkoły za nami. Mnóstwo znamienitych gości zaszczyciło nas swoją obecnością. Wszyscy ci, którzy zdecydowali się zabrać głos, wspominali o wysokim poziomie nauczania w Siódemce oraz wielkich sukcesach sportowych osiąganych przez uczniów. Ich niezwykle miłe słowa to wielka motywacja na przyszłość, która rysuje się w kolorowych barwach: pomarańczowej, kremowej i brązowej (kolory nowej elewacji budynku szkoły i sali sportowej).

 

Teraz w odmienionej wizualnie i  infrastrukturalnie Siódemce będzie jeszcze milej. Wraz z budową nowej sali sportowej otrzymaliśmy nowe możliwości. Nie zmarnujmy ich – jesteśmy to winni 60 – letniej historii naszej szkoły. Wszystkim tym, którzy przyłożyli swoją cegiełkę do budowy wspaniałego obiektu sportowego, a którym z imienia i nazwiska dziękowaliśmy podczas uroczystości, jeszcze raz składamy wyrazy wdzięczności za wzniesienie naszych możliwości na wyższy poziom.