„Siódemkowe” dziewczyny umieją listy pisać!

 30 października przedstawicielki klasy VIC: Natalia Puławska, Aleksandra Krajza
i Julia Chludzińska pod opieką pani Urszuli Bobryk wzięły udział w uroczystym ogłoszeniu wyników konkursu  literackiego „List do osoby związanej z Łomżą”, który został zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną Oddział dla Dzieci  w Łomży.

Zadaniem uczniów było napisanie listu do osoby, która jest związana z naszym miastem. Ponadto każdy uczestnik oprócz przygotowania pracy literackiej, miał za zadanie zaprojektować znaczek i kopertę.

 

Nasze uczennice odniosły ogromny sukces, gdyż zdominowały podium tego konkursu. Nasze przedstawicielki zajęły dwa pierwsze miejsca! Laureatki tego konkursu to: Aleksandra Krajza (pierwsze miejsce) i Julia Chludzińska (II miejsce).

Uczennice VIC okazały się bezkonkurencyjne, udowadniając tym samym, że tajniki pisania listów są im doskonale znane.

Gratulujemy naszym uczestniczkom!!!

 

Tekst: Katarzyna Kwiatkowska

Foto: dzięki uprzejmości Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży