Mistrzostwa Miasta rozegrano na boisku Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących.W zmaganiach wzięły udział reprezentacje wszystkich łomżyńskich szkół. W klasyfikacji drużynowej Siódemka zwyciężyła z ogromną przewaga nad pozostałymi szkołami.

 

Wyniki drużynowe dziewcząt: Wyniki drużynowe chłopców:

1m - SP7 - 1427pkt.

2m - SP4 - 980pkt.

3m - SP9 - 953pkt.

4m - SP10 - 926pkt.

5m - SP5 - 739pkt.

6m - SP2 - 379pkt.

1m - SP7 - 1390pkt.

2m - SP5 - 1073pkt.

3m - SP9 - 948pkt.

4m - SP10 - 879pkt.

5m - SP4 - 874pkt.

6m - SP2 - 255pkt.

 Swoją dominację uczniowie Siódemki potwierdzili w klasyfikacji indywidualnej. Na 60 miejsc (we wszystkich sześciu kategoriach) premiowanych awansem do Wojewódzkiego Półfinału reprezentanci naszej szkoły zajęli 29, zostawiając 31 reszcie szkół. 

Awans do Wojewódzkiego Półfinału wywalczyli następujący uczniowie Siódemki: Amelia Borusiewicz, Julia Szymańska, Kamila Popkowska, Lena Sęk, Wiktoria Szewczyk, Julia Szymańska, Maria Domańska, Maja Cyndzas, Monika Marcińczyk, Dominika Cekała, Natalia Brulińska, Zuzanna Poteraj, Aleksandra Matys, Paulina Wiśniewska, Julia Batko, Agata Domańska, Wiktor Kisiel, Michał Węgrowski, Oliwier Świderski, Szymon Jaworowski, Dawid Okurowski, Wiktor Kosowski, Iwo Grzech, Wiktor Modzelewski, Wiktor Świderski, Michał Barcicki, Szymon Borawski, Kamil Dobrowolski, Piotr Plona, Mateusz Lewko. Gratulujemy wszystkich zawodnikom, a najlepszym życzymy powodzenia w Rybakach!

Kamil Konopka