JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI!

          Uroczystość Ślubowania i Pasowania na ucznia jest ważna dla pierwszoklasistów. Sprawia, że czują się pełnoprawnymi uczniami SP7. W tym roku to wydarzenie miało miejsce 14 listopada 2018r. Pierwszaki, udekorowane kolorowymi chustami, złożyły przysięgę ślubowania i godnie przyjęły akt pasowania na uczniów z troskliwych rąk pana i pani Dyrektorów. Wsparcie i życzenia uczniom i rodzicom przekazali: pan Dyrektor, pani poseł Bernadeta Krynicka, pani Dorota Modzelewska, przewodnicząca Rady Rodziców oraz uczniowie klas trzecich.

 Po brawurowo i radośnie wykonanej części artystycznej najmłodsi udali się na hol II piętra, gdzie odebrali od wychowawców i rodziców okolicznościowe upominki. Tam też odbyła się pyszna i barwna uczta. Siódemkę znów wypełniły roześmiane twarze nowych, pełnych entuzjazmu i głodu wiedzy uczniów!