Serce dla Niepodległej

          100 rocznica odzyskania  przez Polskę niepodległości-to wspaniały czas na świętowanie. Świetlica i biblioteka szkolna  zaprosiły do szkoły  małych aktorów-przedszkolaków z ,,Wesołego  Słoneczka”, którzy najlepiej jak potrafili uprzyjemnili nam  czwartkowe przedpołudnie. Zaprezentowali  uczestnikom  Klubu Miłośników Książki oraz uczniom z kl. V c  wyjątkowo ciekawe  przedstawienie, w którym słowem, tańcem i piosenką wyrazili uczucia  do Ojczyzny i zachwycili swoim talentem, wdziękiem i radością występowania. Ależ to było widowisko!!!

 

Na zakończenie spotkania  Pan Piotr Zduńczyk  zabawnie nawiązał do historii naszej Ojczyzny  i wesoło pożegnał przedszkolaków.

Dziękujemy Wam ,młodzi aktorzy za tyle wzruszeń, a także Paniom:  Kasi Wilczewskiej i Joli Łubie za ogrom pracy włożony w przygotowanie tego przedstawienia.

                                                                                                     Jolanta Mioduszewska

                                                                                                     Bożena Zawadzka

                                                                                                     Urszula Bobryk