Oliwka Krukowska z klasy 4a jest MISTRZYNIĄ ŚWIATA w kategorii Hip Hop Juweniles!

              18 listopada podczas Mistrzostw Świata World Dance Championship federacji WADF, które odbyły się w Libercu w Czechach wzięły udział takie państwa jak: Ukraina, Francja, Holandia, Finlandia, Białoruś, Szwecja, Czechy, Rosja, Węgry, Kazachstan, Litwa, Estonia, Belgia, Włochy, Serbia, Słowacja, Montenegro, Niemcy, Chorwacja, Korea i Polska. Łomżę tradycyjnie, dumnie reprezentowały grupy United, Homies crew i soliści z C.T.Young. 

Duety Oliwia Krukowska i Aleksandra Brulinska 1 miejsce w kategorii Hip Hop Juveniles Solo Oliwia Krukowska 2 miejsce w kategorii Hip Hop Juveniles. Formacja, w której tańczy Oliwka -  2 miejsce w kategorii show case Juveniles.

 

Sukcesy Oliwki i innych łomżyńskich tancerzy opisano na stronach internetowych: