Pod znakiem pełnej dominacji zawodników z naszej szkoły odbyły się XVI Jesienne Biegi Przełajowe o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego w Lelisie. 

Reprezentanci Siódemki wystąpili w ośmiu biegach. Pięć z nich zakończyło się naszym triumfem. W kategorii klas I zwyciężył Kacper Czyż, w kategorii klas drugich najlepsi byli: Martyna Karcz i Kuba Firmuga, w kategorii klas trzecich równych sobie nie mieli: Zuzanna Ramotowska i Szymon Konopka, a w kategorii klas szóstych zwyciężył Kamil Dobrowolski.

Poza pierwszymi miejscami, nagradzanymi Pucharem Marszałka Mazowsza, nasi reprezentanci zajęli tez kilka medalowych pozycji. W kategorii klas drugich srebrny medal wywalczyła Anna Popkowska, a brązowy - Kuba Żołnierowicz, w kategorii klas trzecich - srebrny medal zdobył Karol Dobrowolski, w kategorii klas czwartych trzecia była Wiktoria Szewczyk, a w kategorii klas szóstych - srebrny krążek wywalczyła Natalia Brulińska. Poza tym kilkoro naszych biegaczy uplasowało się na miejscach 4 - 6. W klasyfikacji drużynowej nie mieliśmy sobie równych triumfując pewnie, z ogromną przewagą nad kolejnymi szkołami. Wszystkim gratulujemy!

Kamil Konopka