3  i 10 stycznia 2019r. w „Siódemce” odbywały  się zabawy choinkowe. Pierwsza z nich zorganizowana została dla klas V-VIII, zaś druga dla I-IV.
W tym roku po raz pierwszy uczniowie mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności taneczne na dużym parkiecie sali gimnastycznej, który na tę okoliczność został specjalnie przygotowany.

Uczniowie w doskonałych nastrojach bawili się w rytm muzycznych przebojów, zaś zabawę dla dzieci z klas młodszych poprowadziła p. Ewa Kowalewska.

Ponadto z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowano konkurs na najlepsze karnawałowe przebranie.

Trzeba przyznać, że naszym uczniom nie zabrakło pomysłowości podczas przygotowania strojów karnawałowych. Na parkiecie znalazło się mnóstwo osób, które przyciągały uwagę oryginalnym strojem.

Choinkowa zabawa była czasem, który sprzyjał nie tylko wyśmienitej zabawie, ale także prezentowaniu pomysłowych strojów naszych uczniów.

Foto: Kamil Konopka

Tekst: Katarzyna Kwiatkowska