Aktualności

Dnia 16 października o godzinie 8:00 w sali 24 odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MULTITEST. Wszystkich startujących w tym konkursie zapraszam o 7:45 pod salę 24.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży serdecznie zaprasza Rodziców uczniów na uroczystość jubileuszu 60 – lecia szkoły oraz otwarcia sali sportowej,

która odbędzie 15 października 2018r.

To bezprecedensowe wydarzenie jest dla nas niezwykle ważnym punktem kalendarza bieżącego roku szkolnego i nie może odbyć się bez Państwa obecności. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa podczas uroczystości.

Plan uroczystości otwarcia sali sportowej:

- 9.30 – zbiórka uczestników uroczystości przed szkołą

- 10.00 – Msza Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

- 11.30 – rozpoczęcie uroczystości w sali sportowej (z udziałem delegacji klas)

Uwaga!

Informujemy, że w dn. 12.10.2018r. (piątek) w związku z wymianą głównych drzwi wejściowych do szkoły, wszyscy wchodzą na teren budynku wejściem od strony sali gimnastycznej.

W  5 października 2018r. uczniowie klasy 2b wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miejskiego, gdzie podpatrywali pracę urzędników samorządowych i oczywiście prezydenta miasta Łomży- Mariusza Chrzanowskiego.

Ile trwa kadencja prezydenta i czy trudno jest sprawować tę funkcję? Czy prezydent lubił chodzić do szkoły? Co prezydent robi w wolnym czasie? – to tylko niektóre z pytań, jakie zadawali prezydentowi Łomży Mariuszowi Chrzanowskiemu drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 7. Oprócz spotkania z włodarzem miasta uczniowie z 2b zwiedzili salę ślubów oraz "od wewnątrz" poznawali pracę poszczególnych wydziałów łomżyńskiego magistratu. Ich wizyta odbyła się w ramach realizowanego przez szkołę programu Ministerstwa Edukacji Narodowej( doradztwo zawodowe).

Biblioteka szkolna przygotowała Złotą Listę Bestsellerów. Przyjdź, zobacz, wypożycz!!!  Zapraszamy nie tylko uczniów, ale także nauczycieli i Rodziców.

Urszula Bobryk

Bożena Zawadzka